DARMOWA WYSYŁKA
powyżej 50 PLN
Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

NF Świeca sojowa - Świeca Cinnamon Bliss, 450g

Krótki opis

Wyjątkowy zapach świecy wypełni wnętrze, przenosząc Cię do magicznego świata cynamonowej błogości. Sprawi, że Twój dom stanie się miejscem pełnym spokoju i pozytywnej energii. Cynamon w objęciach goździków tworzy wyjątkową harmonię zapachową, a połączenie kuszącego aromatu soczystej pomarańczy oraz świeżego jabłka przełamuje ją odrobiną radości. Całość osadzona na drzewnych nutach bazy zapewnia niezapomniane doznania, które powrócą do Ciebie za każdym razem, gdy tylko zapalisz tę niezwykłą świecę.

Nuty głowy: cynamon, goździki, pomarańcza
Nuty serca: jabłko
Nuty bazy: drzewo cedrowe, drewnoCzas palenia się świecy wynosi od 70 do 100 godzin.

Dostępność: W magazynie

86,49 zł

Details

Wyjątkowy zapach świecy wypełni wnętrze, przenosząc Cię do magicznego świata cynamonowej błogości. Sprawi, że Twój dom stanie się miejscem pełnym spokoju i pozytywnej energii. Cynamon w objęciach goździków tworzy wyjątkową harmonię zapachową, a połączenie kuszącego aromatu soczystej pomarańczy oraz świeżego jabłka przełamuje ją odrobiną radości. Całość osadzona na drzewnych nutach bazy zapewnia niezapomniane doznania, które powrócą do Ciebie za każdym razem, gdy tylko zapalisz tę niezwykłą świecę. Nuty głowy: cynamon, goździki, pomarańcza Nuty serca: jabłko Nuty bazy: drzewo cedrowe, drewno Czas palenia się świecy wynosi od 70 do 100 godzin.
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera Cinnamyl alcohol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z lokalnymi przepisami.
Nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli. Nie należy palić świec w pobliżu materiałów łatwopalnych. Świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt Nie umieszczać świec w przeciągu. Stosować na odpornej na ciepło podstawie Zachowaj przynajmniej 10cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami Nie umieszczać świec w pobliżu źródła ciepła Nie przenosić palącej się świecy Nie dotykać, może być gorące Przyciąć knot na około 0,5 cm przed zapaleniem W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Optymalny czas jednokrotnego palenia świecy od 3 do 4 godzin pozwala uniknąć tworzenia tunelu (podczas jednej sesji powinna roztopić się wierzchnia warstwa wosku na głębokość ok. 1-2 cm). Produkt nie nadaje się do spożycia.

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Also Purchased