DARMOWA WYSYŁKA
powyżej 50 PLN
Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

YOPE BLONDE my HAIR mgiełka do włosów kwarc 100ml

Poprzedni

Hair Queen Ekspresowa maska emolientowa do włosów niskoporowatych 400ml

SYLVECO Nawilżający żel do mycia rąk 5 l

Krótki opis

Naturalny, delikatny żel myjący, do codziennej pielęgnacji rąk. Zawiera bardzo łagodne detergenty, które skutecznie oczyszczają i nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Ekstrakt z liści podbiału pospolitego posiada właściwości nawilżające i ochronne, przyspiesza regenerację skóry i łagodzi zaczerwienienia. Gliceryna, panthenol i mocznik przywracają skórze miękkość, gładkość i zapobiegają wysuszeniu. Żel posiada fizjologiczne pH, a dodatek naturalnych olejków eterycznych tonizuje i pozostawia na dłoniach uczucie pachnącej świeżości.

Posiada wyjątkowy, cynamonowo-sosnowy zapach.

Opakowanie uzupełniające pozwala na napełnienie ulubionego dozownika na mydło, bez konieczności ponownego kupowania produktu z pompką.

Dostępność: W magazynie

105,00 zł

Details

Naturalny, delikatny żel myjący, do codziennej pielęgnacji rąk. Zawiera bardzo łagodne detergenty, które skutecznie oczyszczają i nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Ekstrakt z liści podbiału pospolitego posiada właściwości nawilżające i ochronne, przyspiesza regenerację skóry i łagodzi zaczerwienienia. Gliceryna, panthenol i mocznik przywracają skórze miękkość, gładkość i zapobiegają wysuszeniu. Żel posiada fizjologiczne pH, a dodatek naturalnych olejków eterycznych tonizuje i pozostawia na dłoniach uczucie pachnącej świeżości. Posiada wyjątkowy, cynamonowo-sosnowy zapach. Opakowanie uzupełniające pozwala na napełnienie ulubionego dozownika na mydło, bez konieczności ponownego kupowania produktu z pompką.

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję