Product was successfully added to your shopping cart.

BALJA Pasta do czyszczenia BERGAMOTKA 0,45 kg

Krótki opis

Sprzątanie to nie jest ulubiona czynność większości znanych nam osób. Popularne środki do czyszczenia nie dość, że mało bezpieczne (zwłaszcza w towarzystwie małych dzieci), to jeszcze nieprzyjemnie pachną, aż w głowie się kręci, a w piersiach brakuje tchu. Z naszą Pastą do czyszczenia BALJA nie musisz się o to martwić.


Opis
Pasta do czyszczenia przyda się w wielu miejscach w domu. Umyjesz nią:

wannę, prysznic, umywalkę
płytę indukcyjną i gazową
przypalone spody metalowych garnków
fugi, płytki/kafelki
baterie łazienkowe
kran i zlew
podeszwy butów
toaletę
meble ogrodowe z tworzyw sztucznych
…i pewnie wiele o więcej. Gdzie jest potrzeba, tam będzie pomocna nasza pasta.

Ale to nie wszystko, co dobrego można o niej powiedzieć. Jest to przede wszystkim produkt bezpieczny i ekologiczny. Zadbaliśmy, aby w składzie naszej pasty do czyszczenia znalazły się wyłącznie naturalne, przyjazne dla środowiska składniki. Nie jest Twoim zadaniem, martwić się, czy używasz produktu bezpiecznego, który oparami nie podrażni dróg oddechowych lub oczu. Nie musisz tego robić, bo my o to zadbaliśmy.

Nie musisz martwić się o coś jeszcze… Bierzemy odpowiedzialność za to, co tworzymy, dlatego również opakowanie w całości nadaje się do recyklingu. Możesz w tym słoiczku przechowywać drobiazgi z domu (ponieważ znajduje się w nim detergent, nie polecamy do przechowywania w nich jakiejkolwiek żywności) lub po prostu wrzucić do kontenera na szkło, a przykrywkę – na metal. To nasz sposób na zmniejszenie produkcji plastiku na naszej planecie.

Pasta ma bardzo przyjemną w dotyku i wydają konsystencję. Posiada w sobie coś wyjątkowego – mikroziarna z celulozy. Dzięki nim pasta delikatnie poleruje czyszczone powierzchnie. Już po kilku użyciach zauważysz mniej rys na baterii łazienkowej czy wannie. Z tego też względu nie należy pasty używać do powierzchni lakierowanych.

Możesz wybierać spośród dwóch przyjemnych zapachów, które pasta zawdzięcza naturalnym olejkom eterycznym. Otoczy cię przyjemna woń bergamotki lub mandarynki. W ten prosty sposób, kto wie, może sprzątanie stanie się przyjemną koniecznością?

Dostępność: W magazynie

18,99 zł