Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Frosch odświeżające kulki do toalety, biała herbata 42 g

Krótki opis

Kulki do WC Frosch o zapachu białej herbaty po każdym spłukaniu wytwarzają świeżą piankę czyszczącą. Zapobiegają osadom z kamienia i zapewniają czystą muszlę klozetową. Eliminują nieprzyjemne zapachy, pozostawiając świeży zapach białej herbaty.

FROSCH DLA CZYSTYCH MÓRZ:

Opakowanie naszych kulek do toalet składa się w 100% z odzyskanego plastiku. Plastik zostaje w ten sposób zamknięty w cyklu recyklingu i nie ląduje w morzach. Na tym polega prawdziwa gospodarka o obiegu zamkniętym, oszczędzająca emisję CO2 w trosce o klimat


15 - 30% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, linalool, limonene.

Dostępność: W magazynie

12,69 zł

Details

Kulki do WC Frosch o zapachu białej herbaty po każdym spłukaniu wytwarzają świeżą piankę czyszczącą. Zapobiegają osadom z kamienia i zapewniają czystą muszlę klozetową. Eliminują nieprzyjemne zapachy, pozostawiając świeży zapach białej herbaty. FROSCH DLA CZYSTYCH MÓRZ: Opakowanie naszych kulek do toalet składa się w 100% z odzyskanego plastiku. Plastik zostaje w ten sposób zamknięty w cyklu recyklingu i nie ląduje w morzach. Na tym polega prawdziwa gospodarka o obiegu zamkniętym, oszczędzająca emisję CO2 w trosce o klimat
15 - 30% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, linalool, limonene.
PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE Przyczepić zawieszkę pod krawędź toalety. W razie potrzeby delikatnie przesuń w celu optymalnego zamocowania. Po zużyciu wyrzuć zawieszkę do odpadów plastikowych.

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Also Purchased