Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

CHUSTECZKI NAWILŻANE

   

4 produkt(ów)

 1. Chusteczki odświeżające o działaniu antybakteryjnym O’Linear

  Chusteczki odświeżające o działaniu antybakteryjnym O’Linear opracowane zostały dla zapewnienia prawidłowej higieny rąk i ciała, bez konieczności użycia środków myjących i wody. Pozwalają utrzymać skórę czystą i świeżą w każdej sytuacji, każdego dnia. Hipoalergiczna formuła nawilżająca, wzbogacona składnikiem antybakteryjnym CPC, skutecznie usuwa bakterie chorobotwórcze znajdujące się na skórze. Nie wysusza i nie podrażnia skóry, nie zawiera alkoholu. Produkt przebadany dermatologicznie, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera PEGów, parabenów. Kompozycja zapachowa bez potencjalnych alergenów. 20 saszetek w opakowaniu.
  7,28 zł
 2. Chusteczki nawilżane do czyszczenia okularów, smartfonów, LCD, sprzętów elektronicznych Maxi Clean

  Chusteczki nawilżane do czyszczenia okularów/smartfonów/LCD/sprzętów elektronicznych Chusteczki wykonane z chłonnego materiału i nasączone płynem skutecznie odtłuszczają i oczyszczają powierzchnie wykonane ze szkła i plastiku. Nie pozostawiają smug. Nadają się również do czyszczenia telefonów komórkowych oraz soczewek aparatów fotograficznych. Pakowane w jednorazowych saszetkach -50 szt w kartoniku. Ze względu na unikalny sposób składania nawilżonej chusteczki i niewielki rozmiar pojedynczej saszetki ( 45/ 50 mm) można je mieć przy sobie w każdej sytuacji.
  4,39 zł
 3. Zmywacz do paznokci w chusteczce O’LINEAR 2 opakowania w cenie 5,99

  Chusteczki wykonane z chłonnego i trwałego materiału, nawilżonego substancją DBE zapewniającą doskonałe efekty czyszczące, a jednocześnie nawilżające płytkę paznokcia. Wzbogacone kompleksem witamin A, B5 i E. Bezpieczne dla skóry, posiadają przyjemny zapach. Nie zwierają acetonu i innych substancji o drażniącym zapachu. Nie wysuszają skóry wokół paznokci. Produkt przebadany dermatologicznie. Ze względu na unikalny sposób składania nawilżonej chusteczki i mały rozmiar pojedynczej saszetki ( 50 / 55 mm) można je mieć przy sobie w każdej sytuacji - w pracy, w domu, w podróży. Pakowane w jednorazowych saszetkach (10 szt. w kartoniku).
  8,69 zł
 4. Opti Glass Chusteczki nawilżane do czyszczenia okularów 150szt.

  Opti Glass, chusteczki nawilżane do czyszczenia okularów 150 sztuk. Nawilżane chusteczki do okularów Maxi Clean w saszetkach, pozwalają na szybkie oczyszczenie powierzchni, nie pozostawiając smug. Odpowiednie do czyszczenia okularów jak również szkieł aparatów fotograficznych, lornetek, lusterek czy też smartfonów.
  Sposób użycia: Upewnij się, że na czyszczonej powierzchni nie znajdują się stałe zabrudzenia, które podczas czyszczenia mogą uszkodzić (zarysować) powierzchnię. Używaj tylko mokrych chusteczek. Oczyszczona powierzchnia nie wymaga polerowania na sucho. OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA Uwaga: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować do czyszczenia soczewek kontaktowych oraz monitorów LCD/LED/Plasma. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  8,99 zł

   

4 produkt(ów)